trapez panel

Duyurular

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

E-posta: info@trapezpanel.com

Telefon: +90 543 464 10 34

ÇELİK KONSTRÜKSİYON YAPILAR PDF Yazdır E-posta

Çelik konstrüksion yapılar

Etüd, Proje, Tasarım

Modelleme, Kaynaklı veya Bulonlu Birleşimler

Detay Çizimleri, Perspektif Görümler

Montaj , Uygulama, Danışmanlık

Elektrik ve Mekanik proje hazırlığı

İTS YAPI iş öncesi keşif, proje, tasarım ve destek hizmetlerini sunmaktadır. Ayrıca araştırma ve maliyet analizi, malzeme, ürün tedariği, şantiye kurulumu, üretim, montaj, anahtar teslim proje hizmetlerini de vermektedir.

Çelik Sistem yapılar; mimari tasarım, istenen mukavemet ve estetiği koruyarak mükemmel cevap verebilir. İmalat aşamasının çoğu atölyede halledildiğinden şantiyede çalışma sürelerini dolayısıyla harcanan enerji ve zamandan tasarruf sağlar.


* Çelik konstrüksiyon yapı, temel inşaatlarında ve güçlendirme isteyen bölgelerin ön hazırlık çalışmalarında alternatif yapılara göre büyük oranda ekonomik kazanç ve zamandan avantaj sağlar.

* Yapıyı oluşturan bütün elemanlar ve taşıyıcı sistem cıvatalı olarak üretilip uygulanabilir. Bu demonte özelliği çelik yapıyı sökme, taşıma, değiştirme, büyütme veya küçültme işlemlerinde minimum zayiatsız malzeme kaybının önüne geçilmesini sağlar.

* Çelik konstrüksiyon, endüstriyel yapılarda geniş açıklıkları geçmektedir. Maliyeti avantajı ile birlikte yapının amaca uygun şekilde kullanılmasına olanak tanır.

* Çelik taşıyıcı sistem ön üretimli olması nedeniyle zayiatsız sevk ve ekonomi sağlamaktadır.

* Mimaride yapılacak değişikliklerde hızlı ve sorunsuz bir geçiş imkânı sağlar. İlave tesis inşaatlarında kolaylık sağlamaktadır.

*Çelik yapı elemanlarının imalatı ve montajı hava koşullarında etkilenmez. Depolama avantajları ile birlikte kesintisiz çalışma ve montaj imkânı sağlar


 

BARİYER İÇİN TRAPEZ PANEL

BETON ALTI TRAPEZ PANEL

TRAPEZ PANEL ÇATI VE CEPHE

SİNUS PANELLER

PREFABRİK SİSTEM YAPILAR

BOYALI SAC RULO

PVC SAC RULO

ÇELİK KONSTRÜKSİYON YAPILAR


TrapezPanel.com / 2011