trapez panel

Duyurular

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

E-posta: info@trapezpanel.com

Telefon: +90 543 464 10 34

Trapez Panel Uygulamaları PDF Yazdır E-posta

Her özellikte sanayi yapıları, soğuk depo, spor tesisleri, hangar, antrepo, lojistik depo gibi endüstriyel binaların inşaatlarında kullanılan trapez paneller, sektör mühendis ve mimarlarının tercih ettiği estetik ve kalite bir malzemedir.

Projeye özel ölçülerde üretimi olması, uygulama ve detay çözümleri ile birlikte ülkemizin seçkin ve prestijli projelerinde kullanılmaktadır. Modern ve farklı çizgilerin muhafaza alanlarında uygulanması ile birlikte yepyeni bakış açısıyla yapılara önemli değerler katıyoruz.

Yatay ve dikey cephe uygulamalarında; en üst düzeyde faaliyetlerimizi yürütürken , çalışanlarımızın sağlığına, emniyetin ve güvenliğin istisnasız sağlanmasına hassasiyetle yaklaşıyoruz. Olası riskleri ortadan kaldırdıktan sonra yapıların inşasına ve panellerin montajını gerçekleştiriyoruz.

Görselliğin, estetiğin ve kalitenin en üst düzeyde olduğu bir tasarımla yapıları şekillendiriyor, yapının inşa sürecinde müşterilerimizin beklenti ve isteklerine uygun profesyonel çözümler üretiyoruz.

Sanayi yapılarının tasarımlarına ; yapı özellikleri, kullanım fonksiyonları ve üretecekleri ürünleri dikkate alarak sanayicilerle birlikte ekonomik ve hızlı bir şekilde çalışmalarımıza yön vermekteyiz. Çatı +Cephe + Soğuk Depo Paneli ve diğer yapı ürünlerinin birleşimlerine özel detay çözümleri üreterek aksesuarların montajı yapılmaktadır. Mimari estetiğin sağlanmasının yanı sıra , yapılara detay ve kalite farkını yansıtıyoruz.

Sanayi yapılarının ekonomik ve işlevsel olması için yatırımcılara bilgi, deneyim ve tecrübelerimizi aktararak maliyet avantajları sağlıyoruz. Takım ruhu içerisinde, iyi bir ekip yönetimiyle başarılı projelere imza atıyoruz ve ülkemiz ekonomisine önemli katkılar sağlıyoruz.

Yatırımcı, sanayici, mühendis, mimar, yüklenici ortak çalışmalarımızla; Projelerin karmaşıklığını ortadan kaldırıp inşaat yatırımlarının sahip olduğu kendine has özelliklerini önceden planlayıp malzeme seçiminde önemli değerler oluşturarak enerji, maliyet ve zaman tasarrufunu sağlıyoruz.

 

BARİYER İÇİN TRAPEZ PANEL

BETON ALTI TRAPEZ PANEL

TRAPEZ PANEL ÇATI VE CEPHE

SİNUS PANELLER

PREFABRİK SİSTEM YAPILAR

BOYALI SAC RULO

PVC SAC RULO

ÇELİK KONSTRÜKSİYON YAPILAR


TrapezPanel.com / 2011