Trapez Panel

Akustik Trapez Paneller

Akustik trapez ve sinüs paneller, modern mimarinin ihtiyaç duydugu çok yönlü performans beklentisini saglayan ürünlerdir. Akustik paneller, yüksek tasıma kapasitesine sahip, akustik performansı gelistirilmis trapez levhalardır.
Sundugu mekanik, akustik ve estetik unsurlardan dolayı Akustik Paneller, spor salonu, konferans salonu, fuar alanı, imalathane, ticari bina, sehir içi otoyol kenarları gibi birçok farklı alanda servis kalitesini yükseltir. Akustik paneller, kullanıldıgı alanlarda hem ses izolasyonu saglar, hem de yankı etkisini azaltır.  Bu sayede, kullanım alanlarında çok ciddi akustik konfor saglar ve aynı zamanda hareketli mimari yüzeyler olusturarak yapı estetigine de farklı bir perspektif katar.

Üstün teknik özellikleri ve genis üretim çesitliligiyle, her projenin kendine özel optimum maliyet ve performans ihtiyacını karsılar. Tasıma kapasiteleri, kullanım alanlarında öngörülen estetik ve akustik performans kosullarına baglı olarak farklı perforasyon sekilleriyle üretilir. Almetsan’ın üretimini yaptıgı trapez formların hepsi, tüm kalınlıklarda üretilir. Proje tasarım ve müsteri talebine göre, panellerin tüm yüzeyine, sadece tabanına veya sadece hadve yanlarına perforasyon uygulanır.

Back to top of page